V úterý 25.8. pojedeme na poslední prázdninový výlet, a to do ZOO Hluboká nad Vltavou. Pojedeme vlakem do ČB, odtud autobusem na Hlubokou. V restauraci poblíž ZOO je zajištěn oběd. Potom se půjdeme podívat do ZOO. Zpět pojedeme vlakem.
Sraz v 8.40 na vlakovém nádraží. Návrat v 17.00 hodin.
S sebou: pití, pláštěnku, pohodlné boty, svačinku.
Počet dětí je omezen. Přihlášky odevzdejte nejpozději do pátka 21.8. do 11.00 v KoCeRu. . Kdo nebude přihlášen, na výlet nepojede. Informace na tel. 722 003 335
tygrmedvěd

 

Partneři

       
    banner techsoup.cz

Naše organizace prostřednictvím služby NZDM AUTOŠKOLA je zapojena do projektu „Společně a odborně - podporaspolupráce a kvality nízkoprahových sociálních služeb“, reg. č. CZ.03.2.63/0.0/0.0/19_098/0015188, který realizuje Česká asociace streetwork, z.s., a který je zaměřen na podporu rozvoje kvality v nízkoprahových soc. službách pracující formou kontaktní práce prostřednictvím nastaveného systému podpory. Projekt dále vytváří síť jako platformu pro spolupráci soc. služeb mezi sebou a s veřejnou správou a samosprávou. Součástí projektu je pilotování metodiky evaluačního nástroje pro služby a vytvoření materiálu doporučených postupů pro nízkoprahové soc. služby. Projekt je realizován v celé ČR vyjma hl. města Prahy a zapojí se do něj 61 nízkoprahových soc. služeb.
Projekt je spolufinancován Evropskou unií a podpořen z Operačního programu Zaměstnanost.